monitoring zdjecie

Inteligentne rozwiązania dla Twojego bezpieczeństwa

cybertech


Wdrażamy instalacje alarmowe oraz inne, elektroniczne systemy bezpieczeństwa w domach, mieszkaniach i obiektach przemysłowych na terenie Poznania i okolic. Wyposażamy budynki w inteligentne rozwiązania, które zapewniają naszym Klientom bezpieczeństwo, komfort i spokój podczas codziennych działań.

Doświadczenie i rzetelność.

W branży elektronicznych systemów bezpieczeństwa specjalizujemy się od stycznia 2002r., odpowiadając za realizację wielu instalacji CCTV oraz systemów alarmowych.

Posiadamy aktualne uprawnienia do prac z napięciami do 1kV, jak również ubezpieczenie w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń.

Potwierdzeniem najwyższej jakości wykonywanych usług jest uzyskanie Certyfikatu Autoryzowanego Instalatora:
Systemów Sygnalizacji Pożaru marek Ademco (certyfikat), Algorinet (certyfikat) i Bosch (certyfikat)
Systemów Alarmowych marki Satel (certyfikat), (certyfikat), (certyfikat)
Biernej ochrony przeciwpożarowej Hilti (certyfikat)

Certyfikat instalatora systemu okablowania strukturalnego Alantec Plus (certyfikat)


Zaawansowane technologie

Dzięki bezpośredniej współpracy z renomowanymi producentami, dysponujemy najnowocześniejszymi i najbardziej niezawodnymi na rynku urządzeniami. Nasze rozwiązania są mobilne i wygodne w obsłudze, łatwe do zintegrowania z inteligentnymi budynkami. Na życzenie Klienta, wyposażamy sprzęt w indywidualnie zaprojektowane funkcjonalności.


Kompleksowość działań

Montaż instalacji to kilkuetapowy proces współpracy, obejmujący doradztwo, wycenę, projekt, wykonawstwo, przeszkolenie z obsługi i stałą opiekę serwisową nad wdrożonym systemem CCTV, alarmem czy domofonem.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu z naszym ekspertem – dobierzemy najbardziej optymalne rozwiązanie do Twoich potrzeb.